לטייל איתי

החוויה הבולגרית היא שילוב של הדרכה פרטית בשפה העברית ובתי נופש יפיפיים בכפר אותנטי מדהים.

מדריך ישראלי מקומי, ייקח אתכם למקומות הפחות מוכרים- שווקים צבעוניים, בתים מצוירים, הפסטיבלים המקומיים, כפרים ומסעדות פחות מתוירים ששימרו את האותנטיות הבולגרית ומאפשרים חוויה יוצאת דופן.

תכנית הטיול נבנית אתכם ומותאמת אישית לאופי ולצרכים שלכם.

יש לכם שקט ובטחון שהכל מטופל- החל מהטיסה, האיסוף בשדה התעופה, דרך הרכבים והנהיגה, מקומות הלינה, האוכל, תקשורת עם המקומיים שכמעט ולא דוברי אנגלית, השילוט בשפה הקרילית והמסלול הייחודי שאי אפשר להגיע אליו לבד. כמו כן, הידיעה שבכל צורך שיעלה יש מענה צמוד ומהיר.

הטיול של "החוויה הבולגרית" הוא טיול של שבוע ימים ברחבי בולגריה. נוחתים בסופיה ונוסעים לכפר ברגובו במרחק נסיעה של כשעתיים. בכפר זה נתמקם בבתים מקומיים ואותנטיים וזה יהיה הבסיס שלנו לטיולים.

הכפר- ברגובו הוא כפר עתיק הממוקם למרגלות הרי הרודופים כ-30 דקות נסיעה מהעיר פלובדיב. אחד הימים בטיול יוקדש לכפר ונראה את סגנון ואופי החיים של תושבי המקום ואת עיסוקיהם החקלאיים נבקר בבתיהם ונטעם ממעשי ידיהם ונוכל גם לקנות מתוצרתם כמו דבש, ריבות שונות, גבינות וכו'.

הרי הרודופים– הרים יפיפיים אלה טומנים בחובם תופעות טבע מיוחדות ונופים מקסימים שלושה ימים אנחנו נטיל לפינות חמד של הרים אלה כמו "הגשרים המופלאים של בולגריה" מערת "גרון השטן" הר האנרגיה "הבלינטש" ועוד.

הרי הבלקן– לפחות טיול אחד נעשה בהרי הבלקן ניסע לשם דרך עמק הוורדים נעבור את מעבר ההרים בשיפקה ונגיע לכפר המיוחד "אתרה" שם נראה בעלי מלאכה עובדים בכלים ושיטות מלפני מאות שנים.

העיר פלובדיב– עיר עתיקה וחדשה זו היא העיר השנייה בגדלה בבולגריה ואחת הערים העתיקות באירופה יום אחד יוקדש לטיול בפלובדיב נטייל בעיר העתיקה ובמדרחוב נבלה מספר שעות בקניות (המחירים בבולגריה זולים) ופלובדיב היא עיר מתאימה לקניות.

המחיר– הטיול כולל טיסות, לינה, אוכל, נסיעות, רכב צמוד ומדריך יעלה סה"כ 1000 אירו לאדם.

תכנית הטיול נבנית אתכם ומותאמת אישית לאופי ולצרכים שלכם.
רוצים לברר יחד איך אפשר להתאים לכם טיול שהוא חוויה בלתי רגילה?

כתבו לי או התקשרו 050-5380293 אלי